Baldų pervežimas

Pervežame baldus, perkraustome

Baldų pervežimas Vilniuje

 

Baldų pervežimas Vilniuje – 8 651 90245. Nemokamai su mumis susisiekti galite  užpildę nemokamą perkraustymo paslaugų užsakymo formą.

Dažnai klientai klausia – kuo skiriasi baldų pervežimas ir baldų perkraustymas. Atrodo, kad tai ta pati paslauga, o kainų skirtumas gali būti didelis. Pabandysime į šį klausimą atsakyti kaip galima paprasčiau.

Baldų pervežimas

Baldų pervežimas užsakomas tada, kai pačių baldų nėra daug ir baldai nėra labai brangūs (pinigine prasme). Baldai pervežami nedideliu transportu – krovininiais mikroautobusais ar kitu nedideliu perkraustymo paslaugoms pritaikytu automobiliu. Baldų pervežimui gali būti užsakomas tik krovininis automobilis, jei jūs patys pakrausite ir iškrausite baldus, arba galite užsakyti krovininį automobilį su krovikais.

Populiariausias užsakymaskrovininis mikroautobusas ir du krovėjai. Dažniau ši paslauga vadinama — krovininis taksi. Šie darbininkai Jūsų baldus pakrauna, pervežus į naują vietą iškrauna, užneša į naują gyvenamąją vietą. Paprastai užsakius baldų pervežimą, baldai nėra pakuojami, o pakrauti į krovininį automobilį apdengiami minkšta medžiaga, apsaugančia juos nuo subraižymo. Baldų pervežimas tinka vieno ar kelių daiktų pervežimui į kitą vietą, sodą, sodybą, kai tuos daiktus nėra būtina saugiai supakuoti.

Baldų perkraustymas – perkraustymo paslaugos

Kaip jau minėjome, baldų perkraustymas ir baldų pervežimas yra skirtingi dalykai. Baldų perkraustymas užsakomas tada, kai reikia pervežti daug turto – baldus, indus, rūbus, buitinę techniką ir pan. Dažniausiai baldai ardomi, visi daiktai saugiai supakuojami, pakraunami į didelį krovininį perkraustymo paslaugų automobilį, pervežami į naują vietą, ten viskas iškraunama, išpakuojama, surenkami baldai, viskas sustatoma į vietas ir išvežamos naudotos pakavimo medžiagos.

Didelės apimties perkraustymo paslaugos gali trukti ne vieną dieną – pirmiausia, viskas gerai supakuojama, išardomi baldai, o tai užima laiko. Atliekant perkraustymo paslaugas dirba ir pakuotojų ir krovėjų brigados, naudojami dideli krovininiai automobiliai, į kuriuos telpa visas perkraustomas turtas.

Taigi, baldų pervežimas yra pigesnis, nes nėra pakavimo medžiagų, naudojama mažiau krovėjų, mažesni perkraustymo paslaugų automobiliai. O baldų perkraustymo kaina didėja dėl darbuotojų, atliekančių pakavimo ir kraustymo darbus skaičiaus, dėl naudojamų pakavimo medžiagų, dėl didelio krovininio transporto kainos.